Get Adobe Flash player

Florbalová škola boduje

Mladí florbalisté ze Štětí válcují i zkušenější celky

Celky elévů a přípravky SK Štětí v divizi Ústeckého a Libereckého kraje po Novém roce vozí plný počet z turnajů a poráží i zkušené celky z ligy. Příprava v rámci kroužku na ZŠ T. G. M. jim svědčí.

Číst dál: Florbalová škola boduje

První úspěch florbalové školičky

Florbalový kroužek má za sebou první turnaj

V rámci Ústecko-liberecké ligy - divize přípravek mají naši florbalisté za sebou první turnaj, který se odehrál 8. 10. 2016 v Hale V SOŠ OT ve Štětí.

Čekal je náročný turnaj a ukázka toho, co se doposud naučili na kroužku florbalu.

Číst dál: První úspěch florbalové školičky

Florbalová škola začíná

Florbalová škola a kroužek na škole

 

Tak nám začíná nový školní rok a s tím zároveň i florbal na škole. V letošním roce se budeme scházet opět v naší tělocvičně. Letos pro žáky od 1. tříd se zaměřením na přípravu na soutěže Ústeckého a Libereckého kraje pro přípravku a elévy. Dále na školní soutěže ve florbale.

Číst dál: Florbalová škola začíná

Florbalová škola zahájila

Florbalová škola přípravek a elévů zahájila sezónu

V pátek 2. 9. zahájila florbalová škola při 1. ZŠ TGM svou přípravu na novou sezónu. V rámci florbalového kroužku a spolupráci s oddílem SK Štětí florbal se jí v první části zúčastnilo na 30 žáků, žákyň a předškoláků. Od pondělka se bude připravovat v počtu kolem 45 dětí.

Číst dál: Florbalová škola zahájila

O Pohár starosty Štětí ve florbale

Dne 19. března se dočkal i florbalový kroužek své premiéry a nejmenší hráči a hráčky se zúčastnili turnaje o Pohár starosty města Štětí ve florbale. Soupeřem jim byly celky z Litvínova, Lovosic a kamarádi z SK Igráčci Štětí. A bylo se na co dívat. 

Číst dál: O Pohár starosty Štětí ve florbale