Okresní kolo v atletice 2017

Atletika – okresní kolo v Lovosicích 8. 6. 2017

Ve čtvrtek 8. června proběhlo v Lovosicích okresní finále v atletice nejmladšího žactva. Naši školu reprezentovalo 6 dětí.

Číst dál: Okresní kolo v atletice 2017

Další úspěch ve výtvarné soutěži - Marie Terezie

Ocenění ve výtvarné soutěži „Za časů české královny Marie Terezie“

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlásilo výtvarnou soutěž k 300. výročí narození české královny Marie Terezie pod záštitou Mgr. Kateřiny Valachové, Ph.D., ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Terezie Hejdová (žákyně 9. třídy) ze základní školy T. G. Masaryka vyhrála 2. místo v této soutěži a získala ocenění odborné komise v II. kategorii od 11 do 15 let - malba.

Číst dál: Další úspěch ve výtvarné soutěži - Marie Terezie

Další úspěch ve výtvarné soutěži

Ocenění ve výtvarné soutěži „Za časů české královny Marie Terezie“

Číst dál: Další úspěch ve výtvarné soutěži

Veslařská regata 2017

Soutěž Veslařská Regata 2017

Ve čtvrtek dne 25. 5. 2017 proběhla na Račickém kanále sportovní soutěž Veslařská Regata 2017, které se zúčastnilo i družstvo naší základní školy. Náš tým „Masaryčka“ byl složen ze žáků 6., 7., 8. i 9. třídy.

Číst dál: Veslařská regata 2017

Atletika - Okresní kolo nejmladších žáků 2017

Atletika nejmladšího žactva 2017

Ve středu 24. května 2017 proběhlo na hřišti ZŠ Ostrovní okrskové kolo v lehké atletice nejmladšího žactva. 1. a 2. třída soutěžila v běhu na 50 m a skoku do dálky, 3., 4. a 5. třída v běhu na 60 m, skoku do dálky a hodu míčkem.

Číst dál: Atletika - Okresní kolo nejmladších žáků 2017

Další úspěch v OVOV - krajské kolo

Krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

Dne 19. května 2017 se naši žáci zúčastnili Krajského kola OVOV v Chomutově. Ráno v šest hodin jsme vyrazili do Chomutova na závody s olympioniky.

Attachments:
Download this file (Fotky.pdf)Fotky.pdf[ ]9667 Kb

Číst dál: Další úspěch v OVOV - krajské kolo

Krajské kolo ve štafetách

Štafetový pohár

V úterý 16. května proběhlo v Mostě krajské kolo Štafetového poháru 2017. Této atletické soutěže se zúčastnila naše vítězná štafeta z okresního kola.

Číst dál: Krajské kolo ve štafetách