ŠvP Louňovice 2017

Příjezd na ŠvP v Louňovicích

Tak jsme se konečně dočkali. V neděli 11. 6. ráno jsme vyrazili. 2. , 3. , a 7. třída společně do Louňovic pod Blaníkem. Cesta byla v pořádku a všichni jsme v pohodě. Všechny Vás pozdravujeme a a na této stránce budeme podávat k večeru informace v přílohách.

Číst dál: ŠvP Louňovice 2017

Škola v přírodě u deváťáků a osmáků

Škola v přírodě

Od 13. června do 18.června jsme se zúčastnili společně s 8.třídou ozdravného pobytu v Orlických horách. Po čtyřech hodinách cesty jsme přijeli do horské chaty Radost, kde jsme strávili následujících pár dní.

Číst dál: Škola v přírodě u deváťáků a osmáků

Třídní výlet 8. třídy

Týdenní výlet 8. ročníku ZŠ T.G.M.

Ve dnech 22.6. až 27.6. se 18 žáků osmého ročníku naší školy zúčastnilo turistického výletu do Harrachova.

Číst dál: Třídní výlet 8. třídy

Ozdravný pobyt sedmé třídy - Vyskeř 2016

Vyskeř 2016 - pobyt v Českém ráji

V pondělí 13. 6. 2016 se sedmá třída doplněná o šesťáky vydala do Vyskeře strávit pět dní v přírodě. Počasí nám sice moc nepřálo ale i přesto jsme si to užili. Více najdete v přiložených článcích.

Šesťáci na závěrečném výletě

Třídní výlet do Litoměřic

V pátek 26. 6. vyrazila šestá třída na výlet do Litoměřic.

Číst dál: Šesťáci na závěrečném výletě