Get Adobe Flash player

Návštěva ZOO parku Zelčín

 

V pátek 23.6. se vydali žáci 1. a 2. třídy do Zooparku Zelčín. Nejprve si prohlédli všechna domácí zvířata a pštrosy. Nejvíce se všem líbily kozičky, protože se mohlo k nim do ohrady a právě měly mláďata.

 

V pátek 23.6. se vydali žáci 1. a 2. třídy do Zooparku Zelčín. Nejprve si prohlédli všechna domácí zvířata a pštrosy. Nejvíce se všem líbily kozičky, protože se mohlo k nim do ohrady a právě měly mláďata. Poté všechny čekalo muzikohraní. Všechny děti si vyzkoušely africké bubny, ale i jiné nástroje a všichni dohromady zahráli i celou skladbu. Nakonec byla k svačině palačinka. Výlet se všem líbil a děkujeme panu Milanovi Novákovi za to, že nám na něj poskytl sponzorský dar.

 

 

 

 

 

Poté všechny čekalo muzikohraní. Všechny děti si vyzkoušely africké bubny, ale i jiné nástroje a všichni dohromady zahráli i celou skladbu. Nakonec byla k svačině palačinka. Výlet se všem líbil a děkujeme panu Milanovi Novákovi za to, že nám na něj poskytl sponzorský dar.