Pozvánka na výtvarnou výstavu

Srdečně Vás zveme na výtvarnou výstavu konanou ve dnech 25. 4. - 15.5. 2017. která probíhá v prvním a druhém patře ZŠ TGM Štětí.

Attachments:
Download this file (Výtvarna výstava.pdf)Výtvarna výstava.pdf[ ]8009 Kb

Číst dál: Pozvánka na výtvarnou výstavu

Výlet šesté třídy do Ústí nad Labem

Výlet – Ústí nad Labem

Dne 26. 2. 2017 jsme jeli na výlet vlakem do Ústí nad Labem. Vydali jsme se na Větruši a tam jsme šli do zrcadlového a přírodního bludiště.

Číst dál: Výlet šesté třídy do Ústí nad Labem

Výlet sedmé třídy do Prahy

Výlet Praha – 7. třída.

14. 12. 2016 jela sedmá třída do Prahy na výlet. Ráno trochu pršelo a tak jsme začali nakupovat dárečky, v obchodním domě Palladium, na náměstí Republiky.

Číst dál: Výlet sedmé třídy do Prahy

Výlet do Drážďan 2016

ZŠ T. G. M. na výletě v Drážďanech

Ve středu 7. 11. se žáci 5. a 6. ročníku (doplněni o několik starších) vydali na poznávací zájezd do nedalekého zahraničí. V Drážďanech navštívili  Muzeum hygieny a prohlédli si zajímavý kostel.

Číst dál: Výlet do Drážďan 2016

Mikulášská nadílka ve škole 2016

Mikuláš na ZŠ T.G.M.

Je již nejméně dvacetiletou tradicí, že na počátku adventního času navštíví naši školu nadpřirozené bytosti.

Číst dál: Mikulášská nadílka ve škole 2016

Výlet sedmé třídy

Výlet – 7. třída – 8. 11. 2016,  ZŠ  T. G. Masaryka Štětí – Litoměřice

1.       Dílna ručního papíru

Po přednášce o historii a o technice výroby papíru se žáci rozdělili na dvě skupiny. Jedna skupina pracovala s papírovinou a vytvářela malé kelímky.

Číst dál: Výlet sedmé třídy