Výlety 6. třídy na konci školy

Výlet šesté třídy do Roudnice nad Labem

Dne 27. 6. jsme podnikli výlet vlakem do Roudnice nad Labem. Prohlídli jsme si roudnické památky a řekli jsme si několik vět k jejich historii. Prohlídku města jsme ukončili v roudnickém kostele, kde jsme měli zajímavou prohlídku s průvodcem.

Číst dál: Výlety 6. třídy na konci školy

Návštěva ZOO parku Zelčín

V pátek 23.6. se vydali žáci 1. a 2. třídy do Zooparku Zelčín. Nejprve si prohlédli všechna domácí zvířata a pštrosy. Nejvíce se všem líbily kozičky, protože se mohlo k nim do ohrady a právě měly mláďata.

Číst dál: Návštěva ZOO parku Zelčín

Výstava Body Human Exhibition

Výlet osmé třídy do Prahy

Ve čtvrtek dne 22. 6. vyrazila osmá třída v doprovodu dvou dívek z deváté třídy na téměř celodenní výlet do našeho hlavního města Prahy.

Číst dál: Výstava Body Human Exhibition

Pozvánka na výtvarnou výstavu

Srdečně Vás zveme na výtvarnou výstavu konanou ve dnech 25. 4. - 15.5. 2017. která probíhá v prvním a druhém patře ZŠ TGM Štětí.

Attachments:
Download this file (Výtvarna výstava.pdf)Výtvarna výstava.pdf[ ]8009 Kb

Číst dál: Pozvánka na výtvarnou výstavu

Výlet šesté třídy do Ústí nad Labem

Výlet – Ústí nad Labem

Dne 26. 2. 2017 jsme jeli na výlet vlakem do Ústí nad Labem. Vydali jsme se na Větruši a tam jsme šli do zrcadlového a přírodního bludiště.

Číst dál: Výlet šesté třídy do Ústí nad Labem

Výlet sedmé třídy do Prahy

Výlet Praha – 7. třída.

14. 12. 2016 jela sedmá třída do Prahy na výlet. Ráno trochu pršelo a tak jsme začali nakupovat dárečky, v obchodním domě Palladium, na náměstí Republiky.

Číst dál: Výlet sedmé třídy do Prahy